İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI


TESLİMAT: 


toptanbarkodetiketi.com Online Satış sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-3 iş günüdür. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Sabah 9’dan sonra verilen siparişlerde ilk hazırlık günü sipariş verildikten sonraki ertesi gündür. Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişleriniz de kargo ücreti sipariş tutarına göre ücretsiz kargo kapsamında toptanbarkodetiketi.com tarafından karşılanabilmektedir. 

 

SİPARİŞ TAKİBİ:

Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir. 

 

FATURA GÖNDERİMİ:

Ürününüz/ürünleriniz anlaşmalı olunan kargo firmaları ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır. 

 

İADE ve DEĞİŞİM: 

İptal ve iade talepleri sadece hesabım altından iade taleplerim menüsü kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı ve iade sebebinizi belirten bir dilekçe ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına cari kodumuzu belirterek iade işleminizi gerçekleştiriniz.

Ürünlerin kargo sevkiyatı sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Firmamız üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde gidiş dönüş kargo ücreti iade bedelinden kesilecektir. Kapıda ödeme yöntemiyle yapılan alışverişlerde kapıda ödeme bedeli de kesilecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Toptanbarkodetiketi.com tarafından online satışı yapılan yapışkanlı, yapışkansız ve termal kağıtlarda ham madde, işçilik ve nakliye kaynaklı hatalardan Uğurlu Etiket sorumludur. Uğurlu Etiket ürünü birebir üretmek veya değiştirmekle sorumludur. Yanlış verilen siparişlerden doğacak sorunlardan Uğurlu Etiket sorumlu tutulamaz.

Uğurlu Etiket İade ve İptal Koşullarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar


İADE-DEĞİŞİM  ANLAŞMALI KARGO BİLGİLERİ; 


Uğurlu Etiket Sanayi ve Ticaret – Çiğdem Özilmen

Barbaros Mah. Yavuzselim Cad. No:14 / B Ataşehir / İstanbul

Adresine aşağıda bilgileri yazılı kargo şirketlerinde ilgili cari numarasını belirterek tarafımızda gönderebilirsiniz.

Yurt İçi Kargo -  Müşteri Kodu : 451729099

Aras Kargo Müşteri  Kodu : 19214488553946

MNG Kargo Müşteri Kodu : 397233767

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR